istenenforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
istenenforum

atatürk,istenen,oyun,program,müzik,galatasaray,fenerbahçe,youtube,internet,sohbet,chat,messenger,sinema,film

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İbrahim Tatlıses e tecavüz suçlaması

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

İbrahim Tatlıses e tecavüz suçlaması Empty
MesajKonu: İbrahim Tatlıses e tecavüz suçlaması   İbrahim Tatlıses e tecavüz suçlaması EmptyÇarş. Mart 14, 2007 12:38 pm

İbrahim Tatlıses e tecavüz suçlaması 3027572ce8

Yeni Oryantal Sibel Gökçe, bu sabah katıldığı "Dobra Dobra" programında, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in kendisine tecavüz ettiğini söyledi. 10 yıl önce birlikte çalıştıkları sırada böyle bir olay yaşandığını söyleyen ancak korkusundan bugüne kadar konuşmadığını belirten Gökçe, Tatlıses ile ilgili daha bir çok şey bildiğini de sözlerine ekledi. İşte şok açıklamalar...

Kanal D'de yayınlanan programda, korktuğunu sürekli tekrar eden Gökçe, kendi adına bir internet sitesi hazırlattığını ve bu sitede çok önemli açıklamalar yapacağını da sözlerine ekleyen Gökçe, söylediklerinin doğruluğuna sanat dünyasından bir çok kişinin de şahitlik edeceğini söyledi.

Gözyaşlarını tutamayan Sibel Gökçe, sözlerini şöyle sürdürdü:
"İbrahim Tatlıses’in tecavüzüne uğradım. Antep konserine birlikte çıkmıştık. O zaman Derya Tuna ile birlikteydi. Derya Hanım, İbrahim Tatlıses’in kiminle birlikte olduğunu merak ettiği için devamlı arayıp bize soruyordu. Ben de bir kız arkadaşımla birlikte olduğunu söyledim. Derya Tuna’yı aradık diye bizi odasına aldı. Kimin aradığını sordu. İnkar ettik. Odada kapının arkasında bana tecavüz etti. Sanat dünyasından pek çok insan aynı şeyi yaşadı”

Uzun yıllar konuşmayarak sırrını sakladığı İbrahim Tatlıses’in ve yardım ettiği Tanyeli ve Petek Dinçöz’ün kendisini yalnız bıraktığını, yardım etmediğini söyleyen Gökçe, “Tecavüze uğradıktan sonra da yanında çalışmaya devam ettim. Paraya ihtiyacım vardı. İlk tecavüzüm değil bu. Ben 9 yaşında tecavüze uğradım. 9 yaşından itibaren çok ciddi şeyler yaşadım. Petek Dinçöz’ünden tutun da, İbrahim Tatlıses’ine kadar herkese kırgınım ben. Tanyeli’ye yıllarca baktım. 'Tanyeli’siz programa çıkmam’ dedim. Tanyeli rekabet yüzünden Sibel Gökçe’nin adını bile anmadı” dedi.

Programın bir diğer konuğu Mahmut Tuncer de, İbrahim Tatlıses'i suçlayıcı ifadeler kullandı.

Yayına telefonla bağlanan program yapımcısı Tülin Ünver, Sibel Gökçe’nin iddialarını doğrular tarzda konuşarak, “Sibel yalan söylemiyor. Daha öncesinde 'Yasemin’in Penceresi' programını yaparken Güler Işık’ın da hayatını yapmıştık. Kendisi televizyonda tecavüze uğradığını söylemişti. Şahsıma da İbrahim Tatlıses’in tecavüz ettiğini itiraf etmişti. Bunun kendi evinde olduğunu söylemişti” Programa bağlanan Güler Işık ise Tülin Ünver’in açıklamalarını yalanlarken, program da isim vermediğini yalnızca tacize uğradığını söylediğini belirtti.
Hürriyet

Şimdi kalkmış böyle bir adam(demeye dilim varmıyor ama neyse)seçimlerde milletvekili olmak istediğini söylüyor,tabii olsa olsa kabahatlerinden sıyrılmak,dokunulmazlık zıhını giymek için olur.
Milletin vekilliği bu gibilere kaldıysa söylenecek pekte bir şey kalmamış demektir.
istenenforum/admin
https://istenenforum.niceboard.com

İbrahim Tatlıses e tecavüz suçlaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-