istenenforum

atatürk,istenen,oyun,program,müzik,galatasaray,fenerbahçe,youtube,internet,sohbet,chat,messenger,sinema,film

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

Eve gelen tüpçü üniversiteli kızı öpmeye kalkıştı..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Eve gelen tüpçü üniversiteli kızı öpmeye kalkıştı..   Salı Ocak 23, 2007 8:22 am

Samsun’da, Baruthane Mahallesi’ndeki evde tek başına oturan Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencisi H.A. (21), mutfak tüpünün bitmesi üzerine bayii arayıp tüp istedi.

İddiaya göre, eve gelen evli ve 1 çocuk babası Burhan Semiz (31), tüpü teslim ettikten sonra kapının önünde duran genç kızın boynuna sarılıp öpmek istedi. Kendisini eliyle iten genç kızın bağırmaya başlamasıyla paniğe kapılan tüpçü kaçtı. H.A.’nın polise gidip şikáyetçi olması üzerine Semiz gözaltına alındı.

Omzuna dokundum

Tüpçü ifadesinde, "Cinsel tacizde bulunmadım. Tüpü geç götürdüğüm için, ’kusura bakma’ diyerek elimle omzuna dokundum. Yalan söylüyor" dedi. Üniversite öğrencisi H.A. ise "Tüpü bıraktıktan sonra boynuma sarılıp öpmek istedi. Onu itekledim ve bağırmaya başladım. Kendisinden şikáyetçiyim" diye konuştu. Burhan Semiz, "cinsel taciz" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hürriyet
Kullanıcı profilini gör http://istenenforum.niceboard.com

Eve gelen tüpçü üniversiteli kızı öpmeye kalkıştı..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası