istenenforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
istenenforum

atatürk,istenen,oyun,program,müzik,galatasaray,fenerbahçe,youtube,internet,sohbet,chat,messenger,sinema,film

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hazır SMS mesajlar

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Hazır SMS mesajlar Empty
MesajKonu: Hazır SMS mesajlar   Hazır SMS mesajlar EmptyPerş. Şub. 01, 2007 1:34 pm

Benim silahım kalbimde, şarjörü takılı bekliyor, sevgime yalan söyleyene, şeytan çıkar sık diyor..

Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsanda ve ona duygulanmış sevdalanmış olsanda, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Sen silsen de ben silemem, sen gitsen de gitme diyemem, unutsan da başkasına gidemem, alın yazımsın.

Ölmek Bu Dünyada Unutulup Gitmekmiş.. Ölmek Bir kefen Giymekmiş.. Ölmek O Soğuk O karanlık Toprağa Girmekmiş.. YOK BE AŞKIM ASIL ÖLMEK SENSİZLİKMİŞ!

Sevdiğimi bir ok gibi kalbime saplayacak kadar cesurum ama söküp atamayacak kadar korkak.. Saplanmışsın kalbime bir kere GÜLÜM hep öyle kalsın nolur bırak..

Özlem: Seni görmediğim her an.
Hüznüm: Gönlümü acıtan unutulma korkusu.
Sevgi: Tüm ruhumda hissettiğim SEN.
Sen ise: Hayallerim, Hüznüm ve en güzel Duygularımsın..

Gündüz hayalimde gece düşümdesin. Aldığım her nefeste sensin içimi serinleten. Sana öyle hasterim ki Seviyorum seni, yüreğim parçalanırcasına...

Ağladığın zaman beni ara, seni güldüremeyebilirim ama seninle ağlarım..

Gerçek sevgi hiç haber almasanda ne yaptığını bilmesende adını hatırladığında içine sevginin hücum ettiğini farketip bu insanı seviyorum dediğin andır.

Sanmaki İsmini Bir Başkası Silecek. Seninle Başladım Seninle Bitecek.. SENİ SEVİYORUM

Ben seni günlük sevmedimki, ben seni bir ömur sevdim, sen benim umudum herseyimsin, aldigim nefesimsin, CANIMIN ICISIN... herzamanda oyle kalacaksinn..

Bir gün bir yolcu uğurladım nemli gözlerle, ardından söyledim git güle güle, o an dudaklarından duydum döneceğim, tüm gücümle haykırdım bekleyeceğim..

Hani gözler vardır ya sözleri anlatır. Hani sözler vardır ya gözleri ağlatır.Hhani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır. Bir de AŞK vardır ya hep seni anlatır...

Kafanı boşalt ki yeniden doldurabilesin, su nasıl bulunduğu bardağın şeklini alırsa sevgi de senin kalbinin şeklini alır.

Aşk denizin dibinde kum tanesi olsa, Uzayda yıldız olsa bulamazdım, ama milyarlarca insanın içinden seni buldum.

Sev sev kalmasın gurur, gururun olduğu yerde aşk unutulur...

Seni düsünmek güzel şey ümitli şey dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ümit yetmiyor bana ben artık şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum.

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, Affet senden habersiz aldığım her nefesten...

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Kalp ne ile doluysa dudaklardan dökülür gider.

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu can seni sevdi başkasına bakar mı?

Bir kuştun sen uçup uçup dalıma kondun, sana hep çiçek açtım, yine gel diye, ama sen bir rüzgara kapıldın gittin. Üşüdüm, kırıldım ama hiç unutmadım.

Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmuş yaradan. Yaprak düşer dalından, yağmur ayrılır bulutlardan, seviyorum derken bile kelimeler ayrılır dudaklardan.

Gitme içimdeki ateşin sönmeden. Gitme elimi tutmadan, belimi sarmadan. Gitme azrail son nefesimi almadan. Gitme topraklar bedenimi sarmadan. Gitme!

Kavuşmak Ölümse, Hasretin Zulüm. Elbette Kavuşuruz Bekle Gülüm. Tek Sana Aittir Bu Gönlüm. Ben Yolumu Seçtim. Ya sen...Ya Ölüm...

Sen yoksun her yanım hüzün, adı yok gündüzün, anlasana can özüm, ayaz gözlüm. Seni cok Seviyorum..

Sevilmeden sevmeyi biliyorsa bu yüreğim, görmeden sevmeyide bilir biricik askerim, seni çok özledim SENİ ÇOK SEVİYORUM

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle degil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

A maç bir sevda yolunda yürümekse
Ş afak sökene kadar değil
K anımın sondamlasına ve
I zdırapların en acısını çekerek
M ezara kadar

Seni özlemek acı çekmekse; o acıyı seve seve çekiyorum. Seni sevmek günahsa; hiç çekinmeden günaha giriyorum. Sana tutulmak ölmekse; AL CANIMI SANA VERİYORUM...

Sen olmazdın Allahın adeleti şaşmasa, seni tarif etmek mümkünde lisanları aşmasa, daha nice güzel yaratırdı, seni yaratırken bu kadar uğraşmasa...

Yıllar yağdı saçlarıma mevsimleri sayamadım. Şu dünyaya doydum ama biri var ki doyamadım. Melek gibi tül kanatlı, gülden güzel baldan tatlı. Allahım nurdanmı yarattı. Biri var ki doyamıyorum.

Rüzgara bir öpücük emanet ettim bu gece, deli deli eserse sakın yüzünü çevirme, bırak doya doya öpsün benim yerime.

Sen yiğidim, sen yanımda olmadıkça bu beden yaşarmı sanıyorsun.. Bu kalp atarmı, bu kan geçermi damarlarımdan.. Seni çok seviyorum... Allahım bizi ayırmasın...

Hayat labirent, bulmaca gibidir. Virajlar vardır tıpkı yaşantımızdaki zorluklar gibi. Hayat bir sorudur. Cevabı sensin. Sonunda bulmacayı çözersin ’Alın Yazısı’.

Ruhumu yere vurup hasret çektiren olsanda, ne aşkına beddua nede sana kinim var.. Deryaya akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahşere kadar sevmeye Yeminim var..

Seninle buluşmamız güç olsada aşkımın değerini bir sır gibi taşımanı, nemli bakışlarınla resmimi okşamanı, senden sadece beni sevmeni ve unutmamanı istiyorum.. Çünkü ben öyle yapıyorum..

Gece yarısı başlarsa çığlığım duyulsun diye değil, ağlamamsa gelmen için hiç değil. Duyurmadan seslenmeyi biliyorsa bu yürek, görmeden sevmeyide bilir...

Bir gün dünyanın en karanlık ve derin uçurumundan düşsem ve tutunacak tek dalım sen olsan seni tutmaktan değil seni kırmaktan korkarım.
https://istenenforum.niceboard.com

Hazır SMS mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası